Aktivity priamo v našom areáli:

Areál Rodinné vinárstvo Ďurík

Areál nášho vinárstva ponúka oveľa viac ako len vinárstvo a skvelé víno.

Víno, degustačka a pivnica Rodinné vinárstvo Ďurík

Degustačná miestnosť s kozubom pojme 40 osôb a je vhodná na posedenia za každého počasia. Posedenia a degustácie usporadúvame aj priamo v pivničných priestoroch, kde je kapacita až 200 osôb. Na slnečné dni však odporúčame letnú terasu s posedením tiež pre 40 osôb.

Letná terasa so stolným futbalom

Na našej letnej terase,si môžete počas vášho pobytu, okrem popíjania vínka variť guláš, grilovať, zahrať stolný futbal ale aj ping pong. Súkromná diskotéka ale aj menšia svadba tiež nie je problém.

Lukostreľba

Okrem pasívneho oddychu hosťom ponúkame aj aktívny pri lukostreľbe. Záujemcom je k dispozícii viacero lukov, tradičných ale aj športových.

Rybník s rybárňou a rybármi

Asi 200 metrov od našej vínnej pivnice sa nachádza rybník s kamennou rybárňou a posedením. Tu sa naši hostia môžu zrelaxovať pri športovom rybolove, grilovačke či varení gulášu. Dokonalá pohoda a relax.

Paintball v Rodinnom vinárstve Ďurík

To pravé aktívne vyžitie nájdu adrenalínoví športovci aj na ihrisku militarypaintball.sk , ktoré sa tiež nachádza priamo v našom areáli. Paintball sa stal vážnou záľubou a prevádzkujeme ho už viac ako 6 rokov. Ihrisko military paintball patrí medzi najlepšie hodnotené ihriská na Slovensku. Viac informácií nájdete na stránke MilitaryPaintball.sk 

Aktivity v okolí:

Pustý kostol
Hollóko